You are here:

درباه گروه تولیدی آریاتک

گروه تولیدی

گروه تولید آریاتک

هدف ما جلب رضایت شما

گروه تولیدی آریا تک با مدیریت آقای عزیزی آریا پنجمین نسل از خاندان عزیزی در صنعت چوب تا سال 1389 با نام مبل سعید در عرصه محصولات چوبی از قبیل مبلمان ,سرویس خواب ,ویترین ,میز غذا خوری و… مشغول به فعالیت بوده و از سال 1389 با برند گروه تولیدی آریا تک در راستای تولید تخصصی سرویس خواب تا کنون مشغول به فعالیت می باشد .

گروه تولیدی آریا تک با استفاده از تجربه دیرین در صنعت چوب و آموزش تیم تخصصی تولید سرویس خواب و با بکارگیری ماشین آلات روز دنیا توانسته محصولاتی با کیفیت بالا خدمت مشتریان محترم ارائه نماید .

یکی از اهداف گروه تولیدی آریا تک اشتغال زایی جوانان و تولید محصولات با کیفیت بالا و رضایت مشتریان عزیز می باشد .آریاتک با یاری خداوند درآینده با تولید محصولات با کیفیت بالا و متمایز از رقبای بازار و رضایت مصرف کنندگان عزیز سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرد .

pickawood-6tAIO3pxde4-unsplash
michaela-murphy-jlG41_nbXOk-unsplash
norbert-kundrak-rzo_9LqreC0-unsplash

مصحولات ایرانی

ما با شناخت مشتریان عزیز خود و بازار ایران، سعی در این داریم که محصولات متناسب با سلیقه ایرانی به مشتریان ارائه کنیم.

نو آوری

در طراحی های خود به نوآوری توجه ویژه ای داریم و برای تولید هر محصول در ابتدای کار،‌ زمان زیادی را برای نوآوری در طراحی صرف می کنیم.

تیم ما

تیم تولید محصول ما، شامل افرادی شریف و کار بلد است که تمام تلاش خود را برای تولید محصولاتی با کیفیت می کنند. و همه متعهد به جلب رضایت مشتریان هستند.

تیز تبلیغاتی آریاتک

در این تیز می توانید گوشه ای از تلاش تیم ما را مشاهده نمایید.


دسته بندی ها

ما در آریاتک محصولات خود را در دسته بندی های متنوع ارائه می کنیم و سعی در این داریم که بتوانیم مجموعه محصولات خود را هر روز تکمیل تر کنیم.

سرویس خواب

محصولاتی با طراحی بروز و منحصر به فرد

تخت تکنفره

تخت خواب تکنفره برای سنین مختلف

کمد

طراحی دقیق و چشم نواز، فضای فراوان برای جای دادن وسایل

آینه کنسول

آینه کنسول در انواع مختلف برای تمام سلیقه ها

خود را متعهد می دانیم که با تمام توان به مشتریانی که ما را انتخاب کرده اند و محصولات این گروه را به منازل خود میهمان کرده اند،‌ حس خوبی ارائه کنیم و تجربه دلچسبی برای آن ها بسازیم.

سعید عزیزی – مدیرعامل گروه تولیدی آریا تک